Please update your Flash Player to view content.

Apie Mus

HOROS yra įmonė, teikianti personalo valdymo ir teisines paslaugas.


Klientams pateikiame teisės ir personalo valdymo paslaugų spektrą vienoje vietoje, siekdami sutaupyti brangų klientų laiką ir sumažinti išlaidas. Iš HOROS galite tikėtis nuoširdaus darbo, profesionalumo ir inovatyvių sprendimų.HOROS HR Solutions. Personalo paslaugos. Savo klientams siūlome profesionalią darbuotojų paiešką, dalinę ir pilną atranką. Turime sukaupę didelę kandidatų duomenų bazę, leidžiančią pagreitinti paieškos procesą. Atsižvelgiant į kliento veiklos specifiką, teikiame inovatyvius sprendimus, kuriant darbuotojų motyvacinę sistemą. Konsultuojame darbuotojų skatinimo, motyvacinių pokalbių, atlygio sistemos valdymo klausimais. Administruojame darbo veiklos apskaitos ir vertinimo sistemas. Teikiame sprendimus vidinei darbuotojų komunikacijai stiprinti. Ieškantiems darbo kandidatams siūlome pagalbą ruošiant gyvenimo aprašymą, rengiantis darbo pokalbiui, asmeninio karjeros konsultanto paslaugas, individualias konsultacijas karjeros klausimais.


HOROS Law Solutions. Teisinės paslaugos. Savo klientams siūlome įvairias teisines paslaugas, konsultuojame bendrovių, darbo, šeimos teisės klausimais, vykdome skolų išieškojimą. Konsultuojame rengiant įmonės vidaus dokumentus ir ruošiame procesinius dokumentus šiais klausimais: darbuotojų priėmimas į darbą (dokumentų, darbo sutarties įforminimas, darbo sutarčių rūšys, darbo sutarties sąlygos ir jų keitimas); darbo ir poilsio laikas; nušalinimas nuo darbo; atleidimas iš darbo; darbo užmokestis ir kitų su darbo santykiais susijusių santykių sprendimas; išeitinės kompensacijos mokėjimas; darbuotojų drausminės ir materialinė atsakomybė; žalos išieškojimas ir kt. Ruošiame kolektyvines sutartis, įsipareigojimo neatskleisti konfidencialios informacijos sutartis, nekonkuravimo sutartis, visiškos materialinės atsakomybės sutartis, darbuotojų pareigines nuostatas, vidaus darbo tvarkos taisykles, darbuotojų saugos ir sveikatos taisykles. Rengiame asmens duomenų apsaugos taisykles. Konsultuojame klausimais, susijusiais su asmens duomenų apsauga. Taip pat atstovaujame klientus teismuose.


Tikslas. Tapti lyderiaujančia teisės ir personalo valdymo paslaugų kompanija Lietuvoje.

Vertybės. Mūsų vertybės – patikimumas, kokybė, inovacija. Teikdami paslaugas keliame sau aukščiausio lygio aptarnavimo standartus, siekiame išlaikyti ilgalaikį ryšį su partneriais ir klientais, į kiekvieną situaciją žvelgiame individualiai ir pritaikome naujausius bei efektyviausius sprendimo būdus.